Home / SPORT / E kërkoi Milani, po transferohet te Bayern Munchen

E kërkoi Milani, po transferohet te Bayern Munchen

E kërkoi Milani, po transferohet te Bayern Munchen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Bayern Munich do të kërkojë nga Chelsea për një marrëveshje potenciale për kredi për Alvaro Morata, raporton Daily Express përcjell ORAinfo.

Gjigantët bavarezë u përpiqen të nënshkruajnë Callum Hudson-Odoi këtë muaj, por ofertat e tyre u refuzua.

Chelsea shpreson të sjellë një sulmues tjetër dhe është i lidhur me Gonzalo Higuain, që do të thotë se Morata mund të vihet në dispozicion për një lëvizje.

Bayerni dëshiron ta sjellë në huazim këtë muaj dhe të vlerësojë nëse ata duan ta vendosin atë në një marrëveshje të përhershme, dhe shefi i Chelseat Maurizio Sarri është i hapur për të lënë atë të largohet./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 13, 2019 5:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403821
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E kërkoi Milani, po transferohet te Bayern Munchen E kërkoi Milani, po transferohet te Bayern MunchenRating: 4.8