Home / SPORT / Elliot jep lajmin e papritur rossonerëve

Elliot jep lajmin e papritur rossonerëve

Elliot jep lajmin e papritur rossonerëve

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Elliott Management Corporation ka bërë të ditur se Milan nuk ka nevojë të përforcohet në fazën e mbrojtës.

Milani synon Ligën e Kampionëve, por probleme dhe transferime nuk do të ketë në mbrojtje. Sepse aty, në të vërtetë, duke marrë parasysh përforcimet e sapo ardhura ka edhe bollëk përcjell ORAinfo.

Mattia Caldara dhe Andrea Conti, janë dy futbollistët bazë për Gennaro Gattuso për sezonin e ardhshëm. Dhe Tuttosport kanë shtuar edhe Cristian Zapata dhe Ignazio Abate që do jenë gjithsesi pjesë e klubit.

Paketa mbrojtëse qendror është tashmë në vend duke pasur parasysh Alessio Romagnoli dhe Mateu Musacchio nga njëra anë kthimit Ivan Strinic pas Ricardo Rodriguez dhe Diego Laxalt, tjetra prapa Abate e ylli Davide Calabria dhe Conti.

Duke pasur parasysh përvojën dhe profesionalizmin tyre, Elliott Management Corporation mund të binte dakord të rezervonte përpjekjet e ardhshme për të forcuar mesfushën dhe sulmin e jo mbrojtjen./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 7:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423654
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Elliot jep lajmin e papritur rossonerëve Elliot jep lajmin e papritur rossonerëveRating: 4.8