Home / SPORT / Formacionet zyrtare: Liverpool-Bayern, ka befasi

Formacionet zyrtare: Liverpool-Bayern, ka befasi

Formacionet zyrtare: Liverpool-Bayern, ka befasi

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Rikthehen ethet e Champions League.

Në stadiumin Anfield, Liverpooli dhe Bayern Munichu zhvillojnë përballjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Dueli ndërmjet klubit anglez dhe atij gjerman konsiderohet si një prej sfidave më interesante në këtë fazë të garës më të madhe evropiane për klube.

Sa u përket kampionateve respektive, Redsat ndajnë vendin e parë në tabelën e Ligës Premier me Manchester Cityn, ndërsa bavarezët qëndrojnë tri pikë prapa Borussia Dortmundit në Bundesliga.

Trajnerët Jurgen Klopp dhe Niko Kovac i kanë gati formacionet më të mirë për këtë takim të rëndësishëm.

Formacioni startues i Liverpoolit:

Formacioni startues i Bayern Munichut:

Ndeshja tjetër e të martës mbrëma zhvillohet ndërmjet Lyonit dhe Barcelonës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 19, 2019 8:21 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=428456
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Formacionet zyrtare: Liverpool-Bayern, ka befasi Formacionet zyrtare: Liverpool-Bayern, ka befasiRating: 4.8