Home / SPORT / Gareth Bale po largohet nga Real Madridi, ja ku po kalon

Gareth Bale po largohet nga Real Madridi, ja ku po kalon

Gareth Bale po largohet nga Real Madridi, ja ku po kalon

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Pasi Real Madrid nuk po e konsideron si lojtar me potencial, Gareth Bale do të largohet nga kjo skuadër.

Skuadra spanjolle është duke tentuar ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea, andaj po kërkon fonde për ta realizuar transferimin, përcjell lajmi.net.

Por, Real Madrid është duke menduar që të bëjë një shkëmbim me Chelsea, duk i ofruar Balen për belgun.

Madrilenët janë në dijeni se skuadra londineze e preferon uellsianin, andaj mund të ofrojnë atë dhe një shumë të parave.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 31, 2019 3:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=415655
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gareth Bale po largohet nga Real Madridi, ja ku po kalon Gareth Bale po largohet nga Real Madridi, ja ku po kalonRating: 4.8