.
Saturday , July 20 2019
Home / SPORT / Gjithë Milani i ka shpresat te ky futbollist

Gjithë Milani i ka shpresat te ky futbollist

Gjithë Milani i ka shpresat te ky futbollist

Fabio Borini foli për televizionin Milan për tema të shumta.

Ai shpreson se ekipi i tij do të shkojë në Ligën e Kampionëve dhe beson se Piatek do të i ndihmojë ata shumë në rritjen e këtij qëllimi, përcjell ORAinfo.

“Unë punoj shumë në trajnim, prandaj jam në gjendje të luaj shumë pozicione të ndryshme. Kundër Lazios, ne kemi dashur t’i zgjerojmë ato pak, kështu që kjo është arsyeja pse unë kam për të mbuluar zonën sulmuese dhe mbrojtëse.

“Ne të gjithë jemi shumë të lumtur që kemi marrë tre pikë të rëndësishme. Cutrone ?Ai është ende shumë i ri, Unë kam qenë duke i dhënë atij disa këshilla, ai gjithmonë dëshiron të shënojë gola.

“Ne do të jemi të gatshëm për UCL-në” E pra për të hequr qafe lojërat e Juventusit dhe Lazion dhe për të qenë ende në vendin e katërt është e rëndësishme për ne Piatek Ai është kaq klinik, ai ka nevojë vetëm për gjysmën e një shansi për të shënuar një gol. Faleminderit zot që ai luan për ne!”, ka thënë Borini./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:36 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441875
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gjithë Milani i ka shpresat te ky futbollist Gjithë Milani i ka shpresat te ky futbollistRating: 4.8