.
Friday , July 19 2019
Home / SPORT / Ikin Abate dhe Zapata, ylli i mbrojtjes po zbarkon në “San Siro”

Ikin Abate dhe Zapata, ylli i mbrojtjes po zbarkon në “San Siro”

Ikin Abate dhe Zapata, ylli i mbrojtjes po zbarkon në “San Siro”

Milani thuhet se i është ofruar transferimit të mbrojtësit të Santos, Gustavo Henrique në mënyrë që ta forcojë më shumë fazën mbrojtëse.

Sipas Calciomercato.com, Milan do të lërë të largojë Ignazio Abate dhe Cristian Zapata këtë verë, ndërsa e ardhmja e Mateo Musacchio do të nënshtrohen shqyrtimit, përcjell ORAinfo.

Zëvendësimi i tyre mund të jetë Henrique, të cilin faqja e internetit shkruan për Rossonerët.

Agjenti i tij, Fernando Cesar u paraqit edhe kohët e fundit me Leonardo dhe Paolo Maldini.

“Unë kam qenë në Evropë për më shumë se 30 ditë dhe kam biseduar me më shumë se 20 klube për tema të ndryshme.

“Kjo foto tregon vetëm marrëdhëniet e mira që kam në Evropë me udhëheqësit kryesorë të klubeve të mëdha”, ka thënë agjenti i lojtarit./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 17, 2019 8:17 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=447222
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ikin Abate dhe Zapata, ylli i mbrojtjes po zbarkon në “San Siro” Ikin Abate dhe Zapata, ylli i mbrojtjes po zbarkon në “San Siro”Rating: 4.8