.
Friday , July 19 2019
Home / SPORT / Kjo statistikë e Gattusos po i “çmend” trajnerët në Seria A

Kjo statistikë e Gattusos po i “çmend” trajnerët në Seria A

Kjo statistikë e Gattusos po i “çmend” trajnerët në Seria A

Pavarësisht një lamtumire pothuajse të sigurt dhe të pashmangshme në fund të sezonit, Gennaro Gattuso mbetet trajneri më i mirë i Milanit në vitet e fundit.

Dhe kjo është konfirmuar nga statistika e fundit, përcjell ORAinfo.

Siç thekson gazeta, me 6 pikë në dy ndeshjet e fundit, Rino do të arrinte në 68 pikë për të udhëhequr skuadrën e tij.

Më shumë se kolegët e tij që e paraprinë atë në stolin e Rossonerëve në pesë sezonet e fundit. Nuk është rastësi që për vite me radhë rossonerët kanë luftuar për të siguruar një vend në Ligën e Kampionëve./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 15, 2019 3:24 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446568
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo statistikë e Gattusos po i “çmend” trajnerët në Seria A Kjo statistikë e Gattusos po i “çmend” trajnerët në Seria ARating: 4.8