Home / SPORT / Kush është Ronaldo? Messi thyen rekord që askush nuk e ka arritur

Kush është Ronaldo? Messi thyen rekord që askush nuk e ka arritur

Kush është Ronaldo? Messi thyen rekord që askush nuk e ka arritur

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Barcelona luajti kundër Eibar mbrëmë në La Liga spanjolle pasi ata përfunduan duke fituar nga një rezultat 3-0, falë golave nga Luis Suarez (dy herë) dhe Lionel Messi përcjell ORAinfo.

Goli i Messit ishte i 400-të i tij personal në La Ligës në karrierën e tij kur u bë lojtari i parë në historinë e ligës për ta bërë këtë.

Çfarë karriere të pasur ka argjentinasi duke marrë parasysh se ai ka akoma shumë vite për të luajtur./ORAinfo

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 11:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404300
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kush është Ronaldo? Messi thyen rekord që askush nuk e ka arritur Kush është Ronaldo? Messi thyen rekord që askush nuk e ka arriturRating: 4.8