Home / SPORT / Ky është stili i futbollit që e pëlqen Gattuso, atë lojtar ai e ka në skuadër

Ky është stili i futbollit që e pëlqen Gattuso, atë lojtar ai e ka në skuadër

Ky është stili i futbollit që e pëlqen Gattuso, atë lojtar ai e ka në skuadër

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ricardo Rodriguez , pas ndeshjes me Milan-Cagliari që përfundoi me rezultat, 3-0 foli me mikrofonin Sky Sport.

Performanca e tij dukej e mjaftueshme në fazën mbrojtëse përcjell ORAinfo.

“Unë gjithmonë dua të luaj dhe kur Gattuso më jep besim unë të përpiqet për të gjithmonë të bëjë mirë.

“Gjithmonë shpresoj të bëj më të mirën për ekipin. Ne lujatëm mirë gjysmën e parë të ndeshjes më pak në të dytin.

“Kur fitojmë është pozitive, ne duam të qëndrojmë në vendin e katërt. Piątek? Ai është i qetë, punon dhe gjithmonë dëshiron të shënojë.

Duhet të vazhdojë kështu. Gjithmonë përpiqem të përmirësohem. Mendoj se Gattuso i pëlqen futbolli im “, ka thënë Rodriguez./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 11:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422606
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ky është stili i futbollit që e pëlqen Gattuso, atë lojtar ai e ka në skuadër Ky është stili i futbollit që e pëlqen Gattuso, atë lojtar ai e ka në skuadërRating: 4.8