.
Tuesday , July 16 2019
Home / SPORT / Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadër

Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadër

Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadër

Franck Ribery është në prag të nënshkrimit për klubin në Katar Al-Sadd, raporton Kicker.

36-vjeçari do të largohet nga Allianz Arena këtë verë dhe tani do të bashkohet me ish-mesfushorin e Barcelonës dhe Spanjën Xavi në Katar,përcjell ORAinfo.

Ribery ka shënuar katër gola në 21 paraqitje të Bundesligës për Bayern këtë sezon./ORAinfo/

\

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 15, 2019 12:45 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=441529
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadër Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadërRating: 4.8