Home / SPORT / Lamtumirë Real Madrid! Ja ku po transferohet Isco

Lamtumirë Real Madrid! Ja ku po transferohet Isco

Lamtumirë Real Madrid! Ja ku po transferohet Isco

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një yll i madh pritet të largohet nga Real Madrid.

Mesfushori spanjoll, Isco Alarcon ka vendosur të ndërpresë lidhjet e tij me Real Madridin dhe kjo ka alarmuar Manchester Cityn.

Isco ka mbetur zgjidhje e dytë apo e tretë këtë sezon nën të dy trajnerët, Santiago Solari dhe paraardhësi i tij Julen Lopetegui dhe kjo po e zhgënjen.

Isco, 26 vjeç, pritet të shtyjë për një lëvizje në Angli në drejtim të Ligës Premier, ku e duan disa skuadra.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 24, 2019 6:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=431416
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lamtumirë Real Madrid! Ja ku po transferohet Isco Lamtumirë Real Madrid! Ja ku po transferohet IscoRating: 4.8