.
Friday , July 19 2019
Home / SPORT / Lë Real Madridin, i bashkohet PSG-së

Lë Real Madridin, i bashkohet PSG-së

Lë Real Madridin, i bashkohet PSG-së

Keylor Navas duket i vendosur të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit dhe Paris Saint-Germain mund të jetë destinacioni i ri i tij.

Raportet në Francë sugjerojnë se gjigantët e Ligue 1 janë në kërkim të një portieri të ri në mes të daljes zhgënjyese të Gianluigi Buffon në Ligën e Kampionëve, përcjell ORAinfo.

Navas është rënë nga forma që nga ardhja e Thibaut Courtois dhe po kërkon minuta në ekip të parë. Ai mund ta gjejë vetën në kryeqytetin francez./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 15, 2019 3:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446577
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lë Real Madridin, i bashkohet PSG-së Lë Real Madridin, i bashkohet PSG-sëRating: 4.8