Home / SPORT / Legjendat vijnë në San Siro, çfarë po ndodh te Milani

Legjendat vijnë në San Siro, çfarë po ndodh te Milani

Legjendat vijnë në San Siro, çfarë po ndodh te Milani

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Gjiganti italian Milani është vizituar nga një delegacion legjendash.

Qendra stërvitore e Milanit është viztuar nga një delegacion “legjendash”.

Në “Milanello” gjatë ditës së sotme stërvitjet janë ndjekur nga ish-futbollistët e skuadrës kuq e zi, Ambrosini, Pirlo dhe Oddo.

Ata aty takuan shokët e skuadrës si Gattuso, Maldini dhe Leonardo që së bashku ishin protagonist në triumfin e Ligës së Kampionëve në vitin 2007.

Ish-futbollistët e Milanit në qendrën stërvitore u takuan me futbollistët për t’iu dhënë kurajo.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 5:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424248
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Legjendat vijnë në San Siro, çfarë po ndodh te Milani Legjendat vijnë në San Siro, çfarë po ndodh te MilaniRating: 4.8