Home / SPORT / Leonardo “ndezë” rossonerët, ja kënd po e sjellë në “San Siro””

Leonardo “ndezë” rossonerët, ja kënd po e sjellë në “San Siro””

Leonardo “ndezë” rossonerët, ja kënd po e sjellë në “San Siro””

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

AC Milan synoi të nënshkruajë një futbollisti të krahut të majtë gjatë tregut të transferimit të janarit, por përfundimisht, nuk u gjet asnjë i përshtatshëm dhe i disponueshëm që do të kishte ‘bërë kërcim në cilësi’, siç u citua vetë Gennaro Gattuso përcjell ORAinfo.

Megjithatë, menaxhimi i Rossonerëve vazhdon punën e tyre në këtë front për të ardhmen.

Sipas La Repubblica, së bashku me Allan Saint-Maximin nga Nice, Leonardo gjithashtu ka shtuar Richarlison nga Everton në listën e tyre të ngushtë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 10:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423797
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Leonardo “ndezë” rossonerët, ja kënd po e sjellë në “San Siro”” Leonardo “ndezë” rossonerët, ja kënd po e sjellë në “San Siro””Rating: 4.8