.
Friday , July 19 2019
Home / SPORT / Lojtari njofton largimin nga Bayern Munich, Ribery ‘shpërthen’ në lot

Lojtari njofton largimin nga Bayern Munich, Ribery ‘shpërthen’ në lot

Lojtari njofton largimin nga Bayern Munich, Ribery ‘shpërthen’ në lot

Duket se Bayern Munich po përballet me shumë largime nga skuadra.

Përveç Arjen Robben dhe Franck Ribery, largimin nga Bayern Munich e ka konfirmuar edhe Rafinha.

Mbrojtësi i krahut të djathtë ka konfirmuar largimin nga ‘Allianz Arena’, pas qëndrimit tetë vjeçar, ku ka fituar 16 trofe.

33 vjeçari te Bayern Munich ishte transferuar në vitin 2011 nga Genoa, për t’i zhvilluar 266 ndeshje për bavarezët.

Konferenca e largimit të Rafinha, ka qenë emocionuese si për brazilianin ashtu edhe për disa lojtarë të Bayern Munich.

Momenti që ka prekur të gjithë, janë lotët e Ribery, që po ashtu do të largohet nga Bayern Munich.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 16, 2019 10:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=446730
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lojtari njofton largimin nga Bayern Munich, Ribery ‘shpërthen’ në lot Lojtari njofton largimin nga Bayern Munich, Ribery ‘shpërthen’ në lotRating: 4.8