Home / SPORT / Manchester United-PSG, shënohet goli i parë

Manchester United-PSG, shënohet goli i parë

Manchester United-PSG, shënohet goli i parë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Manchester United dhe PSG, janë duke u luajtur ndeshjen e tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Në fakt, janë mysafirët ata që kanë kaluar në epërsirë me rezultat 1-0. Golin për francezët e ka shënuar, Presnel Kimpembe në minutën e 53 përcjell ORAinfo.

Ky gol do të ishte mjaft i vlefshëm për skuadrën e PSG sepse një gol jashtë vlen shumë.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodh deri në përfundim të takimit./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 10:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423833
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Manchester United-PSG, shënohet goli i parë Manchester United-PSG, shënohet goli i parëRating: 4.8