.
Friday , July 19 2019
Home / SPORT / Milan dhe Inter në “luftë” për yllin e Seria A, del një problem i madh

Milan dhe Inter në “luftë” për yllin e Seria A, del një problem i madh

Milan dhe Inter në “luftë” për yllin e Seria A, del një problem i madh

Lorenzo Insigne ende nuk e di sigurt nëse do të qëndrojë te Napoli këtë verë.

Corriere della Sera raporton se rivalët e Serie A, Milan dhe Inter, po e shohin yllin e Italisë, teksa shohin për të forcuar skuadrën e tyre për sezonin e ardhshëm, por Atletico Madrid gjithashtu kanë hyrë në garë për të,përcjell ORAinfo.

Edhe pse Atletico e vlerëson atë në rreth 55 milionë euro ,Napoli shpreson të fitojë rreth 80 milion euro./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 15, 2019 3:26 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446579
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Milan dhe Inter në “luftë” për yllin e Seria A, del një problem i madh Milan dhe Inter në “luftë” për yllin e Seria A, del një problem i madhRating: 4.8