Home / SPORT / Milan në Champions League? Elliott harxhoi një “mal me para”

Milan në Champions League? Elliott harxhoi një “mal me para”

Milan në Champions League? Elliott harxhoi një “mal me para”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Rossonerët nuk heqin dorë nga Champions League.

Duke pritur për ndeshjen e madhe në Bergamo javën e ardhshme, rossonerët nuk patën problem me Cagliari të riftoi vendin e 4 në Seria A,përcjell ORAinfo.

Një super 2019 deri më tani, me një rritje eksponenciale dhe një kthim të përgjithshëm në krahasim me lojërat e fundvitit.

Siç tregohet nga Corriere dello Sport, 70 milion euro të investuar nga Korporata Menaxhimit Elliott ishin themelore për Rossonerët që të ringjallen.

Por nuk është vetëm kjo. Në shënimet kryesore Krzysztof Piątek Paquetá dhe Lucas janë bashkuar një numër faktorësh, ku në secilin prej tyre ka qenë i dobishëm Gennaro Gattuso.

Qëndrueshmëria e Milanos është në fakt rezultat i punës së tij, intuita e Tiemoué Bakayoko e Paquetá dhe një performancë e plotë e një Donnarumma Gianluigi ./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 11:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422602
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Milan në Champions League? Elliott harxhoi një “mal me para” Milan në Champions League? Elliott harxhoi një “mal me para”Rating: 4.8