Home / SPORT / Milan sjell në skuadër ish-legjenden e klubit

Milan sjell në skuadër ish-legjenden e klubit

Milan sjell në skuadër ish-legjenden e klubit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Milan po planifon një projekt të ri duke i përfshirë edhe ish lojtarët e këtij klubi.

‘Rossonerët’ kanë rikthyer në skuadër Paolo Maldinin dhe Zvonimir Boban, përcjell Lajmi

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Milan, që ka kënaqësinë të njoftojë tifozët për emërimet e reja në skuadër.

“Ac Milan janë të lumtur që ju njoftojnë për emërimin Paolo Maldinit si drejtor teknik të klubit. Ai do të punojë ngushtë me Zvonimir Boban, zyrtar i ri i klubit”.

Paolo Maldini është një legjendë e Milanit, që gjithë karrierën e ka kaluar duke prezantuar ngjyrat kuq e zi.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 14, 2019 3:39 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=451734
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Milan sjell në skuadër ish-legjenden e klubit Milan sjell në skuadër ish-legjenden e klubitRating: 4.8