Home / SPORT / Milan-UEFA, vjen lajmi i papritur

Milan-UEFA, vjen lajmi i papritur

Milan-UEFA, vjen lajmi i papritur

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

AC Milan ka qenë një kohë e vështirë me UEFA-n për disa kohë, me problemet dhe konfliktet midis dy skuadrave .

Avokati Antonello Martinez foli me mikrofonat e Radios Sportivo rreth problemeve midis dy palëve gjatë muajve të fundit, përcjell ORAinfo.

“Procesi i UEFA-s kundër Milanit është i turpshëm, unë nuk e di se si ata mund të pranojnë motivet e PSG dhe Realit dhe nëse do të isha Milan do të sulmoja UEFA-n”, ka thënë Martinez./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 13, 2019 8:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=441189
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Milan-UEFA, vjen lajmi i papritur Milan-UEFA, vjen lajmi i papriturRating: 4.8