Home / SPORT / Ngjarje e papritur, ja kush po e rrëmben Rabiotin

Ngjarje e papritur, ja kush po e rrëmben Rabiotin

Ngjarje e papritur, ja kush po e rrëmben Rabiotin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Gazeta franceze L’Equipe zbulon se Chelsea po konsideron të bëjë një lëvizje për ta transferuar Adrien Rabiot përpara se ai të pranojë një kalim te Barcelona përcjell ORAinfo.

Blutë janë në treg për një mesfushor qendror pas largimit të Cesc Fabregas, e Nicolo Barella të Calgiarit gjithashtu të lidhur me një lëvizje në Stamford Bridge.

Megjithatë, Rabiot, i cili është jashtë kontratës në kryeqytetin francez në verë dhe pretendon se tashmë ka rënë dakord me kushtet personale me Barçën, besohet të shihet si një alternativë më e lirë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 12, 2019 7:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403371
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ngjarje e papritur, ja kush po e rrëmben Rabiotin Ngjarje e papritur, ja kush po e rrëmben RabiotinRating: 4.8