Home / SPORT / Nis festa! Ylli i madh po zbarkon në “San Siro”

Nis festa! Ylli i madh po zbarkon në “San Siro”

Nis festa! Ylli i madh po zbarkon në “San Siro”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Në ditët e fundit të janarit, gjatë sezonit të dimrit të tregut, Milani u përpoq të transferonte një sulmues.Në fund ai nuk bëri asgjë, por sigurisht në pikëpamje të verës së ardhshme kuqezinjtë do të kthehen për të forcuar edhe më shumë skuadrën e tyre. Në planet e Leonardos është një super-lojtar.

Allan Saint-Maximin, një sulmues që Rossonerët kanë ndjekur në seancën e dimrit dhe nuk e kanë ndërmend të heqë dorë nga ajo përcjell ORAinfo.

Milano dhe Nice, do të takohen për të vazhduar për të trajtuar fatin e Saint-Maximin.

Rossonerët duan për të mbyllur marrëveshjen sa më shpejt të jetë e mundur, pasi që qëllimi është që të bllokohet Saint-Maximin, në mënyrë që ekipet si PSG apo tjetër Premier League nuk mund të prishin marrëveshjen Rossonerëve./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 4:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424228
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nis festa! Ylli i madh po zbarkon në “San Siro” Nis festa! Ylli i madh po zbarkon në “San Siro”Rating: 4.8