Home / SPORT / Nuk dëshiron ta shohë me sy, Unai kërkon largimin e këtij lojtari nga Arsenali

Nuk dëshiron ta shohë me sy, Unai kërkon largimin e këtij lojtari nga Arsenali

Nuk dëshiron ta shohë me sy, Unai kërkon largimin e këtij lojtari nga Arsenali

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Unai Emery, është i interesuar që Mesut Ozil të largohet nga Arsenali në mënyrë që të lirojë vendin lojtarëve të ri në afatin në janar, thotë Daily Mail përcjell ORAinfo.

Ozil s”ka qenë në formë të mirë nën urdhrat e trajnerit Emery dhe ishte lënë jashtë skuadrës së Topçinjve për humbjen e së shtunës në West Ham.

Dhe ata që janë përgjegjës në Emirates kuptojnë se menaxheri ka humbur besimin tel lojtari i tij dhe e kërkon atë të largohet para fundit të muajit./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:51 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404267
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk dëshiron ta shohë me sy, Unai kërkon largimin e këtij lojtari nga Arsenali Nuk dëshiron ta shohë me sy, Unai kërkon largimin e këtij lojtari nga ArsenaliRating: 4.8