Home / SPORT / Nuk do ta besoni! Ja cili futbollist i United po krahasohet me Ronaldon

Nuk do ta besoni! Ja cili futbollist i United po krahasohet me Ronaldon

Nuk do ta besoni! Ja cili futbollist i United po krahasohet me Ronaldon

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka krahasuar yllin francez të klubit Anthony Martial me superstarin e Juventusit dhe pesë herë fituesin e me Topit të Artë, Cristiano Ronaldo.

Martial ka bërë përshtypje për Unitedin qysh kur Solskjaer mori përsipër klubin, ashtu si Marcus Rashford, Ander Herrera dhe Jesse Lingard përcjell ORAinfo.

Ai kishte një performancë mbresëlënëse kundër Fulham dhe ka gjetur pjesën e prapme të rrjetës nëntë herë këtë sezon.

Përpara ndeshjes së United kundër PSG në ndeshjen e parë të raundit të 16-të të Ligës së Kampioneve UEFA, Solskjaer po bisedonte me shtypin rreth Martial dhe aftësitë e tij.

Ai e krahasoi atë me Ronaldon dhe tha: “Nëse dëshiron të jetë në nivelin e Cristiano Ronaldos, Anthony e di se çfarë duhet të bëjë, varet nga ai, ai ka talent”./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 7:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423659
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk do ta besoni! Ja cili futbollist i United po krahasohet me Ronaldon Nuk do ta besoni! Ja cili futbollist i United po krahasohet me RonaldonRating: 4.8