Home / SPORT / Paqueta nuk iu gëzua golit të parë, kjo është arsyeja

Paqueta nuk iu gëzua golit të parë, kjo është arsyeja

Paqueta nuk iu gëzua golit të parë, kjo është arsyeja

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Shënoi golin e parë për fanellën e Milanit, por sigurisht Paquetá Lucas nuk do të imagjinohet kështu festimin e golit.

Ngazëllim dhe lumturinë e përmbante sepse nuk kishte vend për shumë gëzim në golin e tij të parë kundër Milanit, sepse dhimbja për atë që ndodhi në Flamengo e tij ishte e fortë dhe shkatërruese përcjell ORAinfo.

Për më tepër, ai jo vetëm që u rrit në klubin e Rio de Janeiro, por ai ishte një herë një nga ata fëmijët edhe solidarizua me viktimat e tragjedisë në ditët e fundit.

“Për mua kjo është një kohë shumë e vështirë. Ajo ishte shtëpia ime, “tha ai për intervistën brazilian./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 10:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422546
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Paqueta nuk iu gëzua golit të parë, kjo është arsyeja Paqueta nuk iu gëzua golit të parë, kjo është arsyejaRating: 4.8