Home / SPORT / Pas ndeshjes me Cagliarin, Milani merr lajmin e madh

Pas ndeshjes me Cagliarin, Milani merr lajmin e madh

Pas ndeshjes me Cagliarin, Milani merr lajmin e madh

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Milani po kalo nëpër formë të mirë.

Rossonerët kanë marrë lajm të mirë, pasi që javën e ardhshme, Milan do të ketë në dispozicion në radhët e tij Cristian Zapata, një mbrojtës i mirë i lënduar në ndeshjen kundër Genoa përcjell ORAinfo.

Një kthim i madh për Milanin dhe kolumbianin, i cili këtë sezon ka qenë gjithmonë i gatshëm të jap maksimumin .Ai e zëvendësoi Musacchio dhe Romagnoli për disa javë kur ata kishin për probleme të dukshme fizike./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 10:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422550
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pas ndeshjes me Cagliarin, Milani merr lajmin e madh Pas ndeshjes me Cagliarin, Milani merr lajmin e madhRating: 4.8