Home / SPORT / Perez bën deklaratën më shokuese, i “çmend” madrilienët

Perez bën deklaratën më shokuese, i “çmend” madrilienët

Perez bën deklaratën më shokuese, i “çmend” madrilienët

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Real Madridi nuk ka nevojë të nënshkruajë një sulmues të ri, thotë presidenti i klubit Florentino Perez, pasi ata kanë numrin më të mirë nëntë në botë me Karim Benzema, ka thënë ai për Marca përcjell ORAinfo.

Supremo i Los Blancos ka hedhur poshtë zërat se Reali dëshiron ta transferojë një sulmues të ri, duke vlerësuar Benzemen si lojtar kyç.

“Kam lexuar dhe dëgjuar në disa media për vitet që Madridi duhet të nënshkruajë një sulmues, kur realiteti tregon qartë se Karim Benzema është më i miri përpara në botë”, deklaroi Perez./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 5:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423607
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Perez bën deklaratën më shokuese, i “çmend” madrilienët Perez bën deklaratën më shokuese, i “çmend” madrilienëtRating: 4.8