Home / SPORT / Po e bën “namin” te Milani, Paqueta merr lajmin e madh

Po e bën “namin” te Milani, Paqueta merr lajmin e madh

Po e bën “namin” te Milani, Paqueta merr lajmin e madh

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nuk ka dyshim se deri më tani performanca e Lucas Paqueta me fanellën e Milanit i bën të gjithë të thonë se blerja e tij është e mirë.

Talenti i kushtojë € 35 milionë Rossonerëve, i cili e mundi konkurrencën nga disa klube të huaja për të vënë nën kontratë lojtari u rrit në Flamengo përcjell ORAinfo.

Në fakt, edhe kombëtarja e Brazilit do të vënë mesfushorin Carioca shënjestër në ndeshjet e ardhshme miqësore ndërkombëtare kundër Panamasë dhe në Republikën Çeke parashikuara në mars .

Tite mendon për të thirrur edhe Paqueta, një talent tjetër brazilian shpërtheu në futbollin europian.

Jo rastësisht të dielën në Milano-Cagliari kampionatit, ishte i pranishëm në tribuna në San Siro edhe e vëzhgoi yllin e Milanit./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 4:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423539
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Po e bën “namin” te Milani, Paqueta merr lajmin e madh Po e bën “namin” te Milani, Paqueta merr lajmin e madhRating: 4.8