Home / SPORT / Po e kërkon Milan, super lotjari i thotë ‘PO’ gjigatit francez

Po e kërkon Milan, super lotjari i thotë ‘PO’ gjigatit francez

Po e kërkon Milan, super lotjari i thotë ‘PO’ gjigatit francez

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Hector Herrera do të largohet nga Porto gjatë verës.

Mesfushori meksikan është një nga lojtarët që pëlqehet nga shumë klube evropiane. Mesfushorit i përfundon kontrata në fund të sezonit me Porton dhe skuadrat e interesuara për të janë të shumta.

Interesim të madh ka shfaqur Milan, por edhe Arsenali e dëshiron si zëvendësues të Aaron Ramsey. Së fundmi, në garë ka hyrë edhe ekipi francez Lyon.

Këta të fundit madje duket sikur kanë arritur një marrëveshje paraprake me futbollistin.

Diçka të tillë ka lënë të nënkuptohet vetë presidenti i Lyon, Jean-Michel Aulas, i cili ka shkruar edhe në Twitter.

“Herrera dhe familja e tij dëshirojnë të vijnë në Lyon dhe unë kam besim te fjala e mesfushorit”.

Për momentin, duket se Lyon ka fituar garën me ekipet e tjera për të siguruar mesfushorin, megjithatë duhet të presim ende për të mësuar destinacionin e 28-vjeçarit.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 8:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=423906
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Po e kërkon Milan, super lotjari i thotë ‘PO’ gjigatit francez Po e kërkon Milan, super lotjari i thotë ‘PO’ gjigatit francezRating: 4.8