Home / SPORT / Po mungon tek PSG, por shikoni ҫfarë është duke bërë Neymari

Po mungon tek PSG, por shikoni ҫfarë është duke bërë Neymari

Po mungon tek PSG, por shikoni ҫfarë është duke bërë Neymari

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Neymari është lënduar, por duket se kjo gjë nuk po i pengon shumë.

Neymar po i mungon skuadrës së Paris Saint Germain për më shumë se një muaj, si pasojë e një lëndimi në këmbë.

Braziliani e kishte të pamundur ta ndihmonte skuadrën e tij edhe në Ligën e Kampionëve, kundër Mancehster United, por po kalon një kohë të mirë në vendlindjen e tij.

Neymar ka praktikuar ‘nxitësin e turmës’ në një karnaval të mbajtur në Brazil.

Tuchel kishte thënë se është koha që Neymar të kthehet në Paris, por braziliani kaloi mbrëmë një kohë të mirë në Salvador, Bahaia, në lindje të Brazilit, në një karnaval.

Ai u pa afër një biondine të bukur, dhe nën mbrojtjen e katër “bodyguardëve”. Më poshtë lajmi.net ua përcjell fotografitë ku shihet Neymar duke festuar.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 3, 2019 10:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=435488
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Po mungon tek PSG, por shikoni ҫfarë është duke bërë Neymari Po mungon tek PSG, por shikoni ҫfarë është duke bërë NeymariRating: 4.8