Home / SPORT / Problemet e Icardit tek Interi, motra e tij befason me fjalët për vëllain

Problemet e Icardit tek Interi, motra e tij befason me fjalët për vëllain

Problemet e Icardit tek Interi, motra e tij befason me fjalët për vëllain

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Problemet e Mauro Icardit tek Interi duket se e kanë prekur motrën e tij.

Skuadra italiane sot (e mërkurë) ka njoftuar se Mauro Icardi nuk do të bartë më shiritin e kapitenit të skuadrës, dhe tani e tutje portieri Samir Handanovic do të jetë lider i skuadrës.

Motra e Icardit në Twitter, për gjitha këto telashe të vëllait të saj, ka akuzuar gruan e tij, Ëanda Nara, e cila njëherit është edhe agjente e lojtarit.

“Nëse do të kish një person serioz prapa jush, që më të vërtetë do të kujdesej për ju…”, nis shkrimi i saj.

“Vëllai im i varfër, pse po vazhdon ta lejosh gjithë këtë”.

“Inter nuk lejojnë qëndrime të tilla. Nëse do të kishit një person serioz pas jush, i cili me të vërtetë do të kujdesej për ju, kjo nuk do të ndodhte”.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 7:22 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424323
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Problemet e Icardit tek Interi, motra e tij befason me fjalët për vëllain Problemet e Icardit tek Interi, motra e tij befason me fjalët për vëllainRating: 4.8