Home / SPORT / Raiola pritet të takohet me Leonardon për yllin e skuadrës

Raiola pritet të takohet me Leonardon për yllin e skuadrës

Raiola pritet të takohet me Leonardon për yllin e skuadrës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kontrata e Jack Bonaventura skadon në vitin 2020 dhe Milan do të diskutojë një zgjatje të mundshme të kontratës me agjentin e tij Mino Raiola në javët e ardhshme, përcjell ORAinfo.

Rino Gattuso është një admirues i madh i ish-yllit të Atalanta dhe Raiola është i interesuar të njohë planet e klubit për të ardhmen.

Në javët e ardhshme do të mbahet një takim. Milan ka marrë kohë për të lejuar yllin e tyre që të shërohen nga lëndimet e tij, por së shpejti do të diskutojnë të ardhmen e tij në klub së bashku me agjentin e tij.

Dëshira e të dyja palëve është që të vazhdojnë rrugën e tyre së bashku.

Takimi i ardhshëm do të jetë i dobishëm për të ndërtuar bazën për të zgjatur qëndrimin e lojtarit në klub përtej qershorit
2020.

Bonaventura, 30 vjeç, iu nënshtrua operacionit të gjurit në nëntor. Sezoni i tij ka përfunduar tashmë, por Milan ka besim tek lojtari dhe dëshiron që ai të mbetet në klub sa më shumë kohë të jetë e mundur. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 20, 2019 2:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=428889
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Raiola pritet të takohet me Leonardon për yllin e skuadrës Raiola pritet të takohet me Leonardon për yllin e skuadrësRating: 4.8