Home / SPORT / Real dhe Barcelona në “luftë”, e duan sulmuesin “raketë”

Real dhe Barcelona në “luftë”, e duan sulmuesin “raketë”

Real dhe Barcelona në “luftë”, e duan sulmuesin “raketë”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Të dy Barcelona dhe Real Madrid i janë vënë pas yllit të Eintracht Frankfurt, Luka Joviç, raporton Bild.

Me 14 gola, Jovic kryeson Bundesligën dhe në vetëm 21 vjet, e nuk është rastësi që ai po tërheq vëmendje të konsiderueshme përcjell ORAinfo.

Serbi ka shënuar pesë gola të mëtejshme në Ligën e Evropës dhe bëri një paraqitje në Kupën e Botës verën të kaluar.
Për shërbimet e tij janë interesuar edhe ekipet angleze./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 10:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423787
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Real dhe Barcelona në “luftë”, e duan sulmuesin “raketë” Real dhe Barcelona në “luftë”, e duan sulmuesin “raketë”Rating: 4.8