Home / SPORT / Rezultatet pas pjesëve të para, të ndeshjeve Ajax – Real Madrid dhe Tottenham – Dortmund

Rezultatet pas pjesëve të para, të ndeshjeve Ajax – Real Madrid dhe Tottenham – Dortmund

Rezultatet pas pjesëve të para, të ndeshjeve Ajax – Real Madrid dhe Tottenham – Dortmund

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve Ajax – Real Madrid dhe Tottenham – Dortmund.

Në ‘Johan Cruyff Arena’ po zhvillohet një ndeshje shumë interesante mes Ajax dhe Real Madridit, e dominuar nga vendësit, të cilët edhe arritën të shënojnë në fund të pjesës së parë, por goli i anulua nga gjyqtari.

Pjesa e parë e ndeshjes Ajax – Real Madrid përfundoi 0-0.

Me rezultat të njëjtë ka përfunduar edhe pjesa e parë e ndeshjes Tottenham – Borussia Dortmund.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 10:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424429
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rezultatet pas pjesëve të para, të ndeshjeve Ajax – Real Madrid dhe Tottenham – Dortmund Rezultatet pas pjesëve të para, të ndeshjeve Ajax – Real Madrid dhe Tottenham – DortmundRating: 4.8