Home / SPORT / Roma tronditë Milanin, po ia merr sulmuesin që e kërkoi vite me radhë

Roma tronditë Milanin, po ia merr sulmuesin që e kërkoi vite me radhë

Roma tronditë Milanin, po ia merr sulmuesin që e kërkoi vite me radhë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sipas asaj që është raportuar nga Corriere dello Sport, Roma është e gatshme të bëjë një lëvizje për kapitenin e Torinos ,Andrea Belotti – pasi ata kërkojnë një trashëgimtar të Edin Dzeko përcjell ORAinfo.

Dzeko nuk po bëhet më i ri dhe prandaj Giallorossi e ka identifikuar Belottin si njeri që ta zëvendësojë atë në të ardhmen.

Megjithatë, Belotti nuk do të jetë i lirë për Romakët derisa këta të fundit duhet të paguajnë mbi 50 milion euro.Kujtojmë se për Belottin ka qenë i interesuar edhe Milan që një kohë të gjatë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 13, 2019 9:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403942
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Roma tronditë Milanin, po ia merr sulmuesin që e kërkoi vite me radhë Roma tronditë Milanin, po ia merr sulmuesin që e kërkoi vite me radhëRating: 4.8