Home / SPORT / Shkoi në Barcelonë, por nuk do ta besoni çfarë i bëri “NIKE”, De Jong

Shkoi në Barcelonë, por nuk do ta besoni çfarë i bëri “NIKE”, De Jong

Shkoi në Barcelonë, por nuk do ta besoni çfarë i bëri “NIKE”, De Jong

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nike ka kërkuar që nga De Jong që te Barcelona, ta përdorë emrin ‘Frenkie’ në fanellë

Lojtari ka arritur marrëveshje me lojtarin, i cili do të kalojë në “Camp Nou” në fund të këtij sezoni.

“NIKE” kanë kërkuar që lojtarit, në fanellë t’i shkruhet Frenkie, e jo De Jong, transmeton lajmi.net.
“Ne po planifikojmë që të luajmë me Frenkie në fanellë, pasi Nike preferon kështu, por nuk jam i sigurt nëse unë e dua këtë” ka thënë lojtari.

“Të luaj me numrin 21 do të ishte e mirë, sepse është numri im, por ende nuk është vendosur për sezonin e ardhshëm, kështu që duhet të pres” ka thënë ndër të tjerash ai.

Duket se sponzorët diktojnë lojtarët për atë që shënohet në fanellë. Nike do të paguaj shumë para për De Jong, dhe kërkesa e tyre me siguri do të dëgjohet.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 7, 2019 9:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=420493
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shkoi në Barcelonë, por nuk do ta besoni çfarë i bëri “NIKE”, De Jong Shkoi në Barcelonë, por nuk do ta besoni çfarë i bëri “NIKE”, De JongRating: 4.8