Home / SPORT / S’po ia do me Milanin, ja kush pritet të largohet nga “San Siro”

S’po ia do me Milanin, ja kush pritet të largohet nga “San Siro”

S’po ia do me Milanin, ja kush pritet të largohet nga “San Siro”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Milan e mposhti Cagliarin 3-0 dje dhe u kthye në vendin e 4 në renditjen e Serie A.

Një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rossonerëve, Hakan Calhanoglu po kalon një periudhë të vështirë dhe ende nuk ka arritur të shënojë dhe zhgënjimi i tij ishte i dukshëm dje përcjell ORAinfo.

Megjithatë, duket se të gjithë lojtarët janë pranë tij dhe e mbështesin atë në këto kohë të vështira, siç njoftoi dje Tiemoue Bakayoko në Twitter, duke festuar fitoren e skuadrës bëri tagg mesfushorin turk në post.

Numri 10 i Milanit iu përgjigj francezëve me fjalë të mëdha.

Gjithsesi kjo nuk i ka ndaluar gazetave të tregojnë se turku mund të largohet nga Milan shumë shpejtë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 3:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=422766
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . S’po ia do me Milanin, ja kush pritet të largohet nga “San Siro” S’po ia do me Milanin, ja kush pritet të largohet nga “San Siro”Rating: 4.8