.
Friday , July 19 2019
Home / SPORT / Takohen Allegri dhe Agnelli, çfarë po ndodh te Juventusi ?

Takohen Allegri dhe Agnelli, çfarë po ndodh te Juventusi ?

Takohen Allegri dhe Agnelli, çfarë po ndodh te Juventusi ?

Max Allegri ka ardhur në kompleksin e klubit të Juventusit përpara takimit të tij të shumëpritur me presidentin Andrea Agnelli.

Corriere dello Sport raporton se Allegri erdhi në Continassa rreth mesditës, pesë orë pas Agnelli,përcjell ORAinfo.

Megjithatë, ai duhet së pari të mbajë trajnim për ndeshjen e së dielës në Serie A me Atalanta, kështu që takimi nuk mund të zhvillohet deri në mbrëmje.

Ende nuk ka tregues për rezultatin e saj, edhe pse gazeta pret që vetëm presidenti dhe trajneri të jenë prezent.

Çifti do të përdorë takimin për të gjetur marrëveshje mbi atë se si të forcojë skuadrën e Juventusit dhe një zgjatje për Allegrin, kontrata e të cilit ka mbetur vetëm një vit./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 15, 2019 3:28 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446599
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Takohen Allegri dhe Agnelli, çfarë po ndodh te Juventusi ? Takohen Allegri dhe Agnelli, çfarë po ndodh te Juventusi ?Rating: 4.8