Home / SPORT / Trajneri i Manchester Unitedit me fjalë të mëdha për rikthimin e skuadrës së tij

Trajneri i Manchester Unitedit me fjalë të mëdha për rikthimin e skuadrës së tij

Trajneri i Manchester Unitedit me fjalë të mëdha për rikthimin e skuadrës së tij

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Southampton dje u mposht nga skuadra e Manchester Unitedit.

‘Djajtë e kuq’ e gjetën dy herë vetën në disavantazh, por në fund triumfuan me rezultatin 3:2, për të vazhduar ecurinë e jashtëzakonshme me trajnerin Ole Gunnar Solskjaer.

Fitoren dramatike, trajneri norvegjez e ka krahasuar me ‘ditët e vjetra’ kur kishte fitore me gola të vonshëm.

“Kjo ishte si në ditët e vjetra. Kam qenë pjesë e tyre shumë shpesh. Jam i lumtur për djemtë. Ata menaxhuan mirë për të marrë tri pikë nga ky takim” ka thënë Ole.

Solskjaer njihet për golin e tij të shënuar në finalen e 1999 në Ligën e Kampionëve, kundër Bayern Munich, dhe kjo me siguri i solli nostalgjinë atij.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 3, 2019 12:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=435526
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Trajneri i Manchester Unitedit me fjalë të mëdha për rikthimin e skuadrës së tij Trajneri i Manchester Unitedit me fjalë të mëdha për rikthimin e skuadrës së tijRating: 4.8