Home / SPORT / U kritikua për taktikën e lojës, vjen reagimi i papritur i Gattusos

U kritikua për taktikën e lojës, vjen reagimi i papritur i Gattusos

U kritikua për taktikën e lojës, vjen reagimi i papritur i Gattusos

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini, gjithashtu një tifoz i Milanit ishte pranishëm në ndeshjen mes Rossonerëve dhe Romëve dje në Stadio Olimpico.

Pas lojës, Salvini shfrytëzoi Gattuso, duke e kritikuar atë për mbajtjen e Calhanoglu në fushë për 90 minuta, pavarësisht nga një performancë e zymtë përcjell ORAinfo.

Në konferencën e tij për shtyp pas ndeshjes, Gattuso iu përgjigj kritikës së Salvinit , duke e refuzuar atë.

Kur u pyet për kritikën e Salvinit, Gattuso përgjigjet me “pyetjen tjetër ju lutem “, duke lëvizur në bisedë dhe duke refuzuar të flasë për zëvendëskryeministrin e diskutueshëm dhe me zë të lartë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 4, 2019 6:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=418180
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . U kritikua për taktikën e lojës, vjen reagimi i papritur i Gattusos U kritikua për taktikën e lojës, vjen reagimi i papritur i GattusosRating: 4.8