Home / SPORT / U KRY! Ja fanella e re e Coutinhos

U KRY! Ja fanella e re e Coutinhos

U KRY! Ja fanella e re e Coutinhos

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho mund të përfundojë në PSG pas përfundimit të sezonit, raporton Le10Sport përcjell ORAinfo.

Coutinho ka rënë në favor në Barcelonë këtë sezon, duke çuar në spekulime se ai mund të largohet nga Blaugrana në fund të sezonit.

Neymar ka një lidhje të fortë me kolegun e tij brazilian dhe kjo marrëdhënie plus një shitje e mundshme e Edinson Cavani mund të shohë Coutinho të bëjë lëvizjen në Paris./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 2:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424152
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . U KRY! Ja fanella e re e Coutinhos U KRY! Ja fanella e re e CoutinhosRating: 4.8