Home / SPORT / U KRY! “Mbreti” i mesfushës po zbarkon në “San Siro”

U KRY! “Mbreti” i mesfushës po zbarkon në “San Siro”

U KRY! “Mbreti” i mesfushës po zbarkon në “San Siro”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mesfushori i FC Porto, Hector Herrera është një objektiv parësor i transferimit për AC Milan,raporton ESPN Deportes përcjell ORAinfo.

Interi dhe Napoli gjithashtu kanë shprehur interesim për yllin meksikan, por Rossonerët janë favoritët për të nënshkruar këtë verë.

Herrera ka kontribuar katër gola në 33 ndeshje në të gjitha garat për Porto këtë sezon./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 1:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424120
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . U KRY! “Mbreti” i mesfushës po zbarkon në “San Siro” U KRY! “Mbreti” i mesfushës po zbarkon në “San Siro”Rating: 4.8