Home / SPORT / U KRY! Ylli i Barcelonës do të firmosë me Arsenalin

U KRY! Ylli i Barcelonës do të firmosë me Arsenalin

U KRY! Ylli i Barcelonës do të firmosë me Arsenalin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Arsenali dhe Barcelona do të takohen javën e ardhshme për të negociuar një marrëveshje për Denis Suarez, raporton Mundo Deportivo përcjell ORAinfo.

Topçinjtë kanë qenë të lidhur me mesfushorin që ka luajtur vetëm 17 minuta në La Liga këtë sezon dhe është në kërkim të largohet nga Camp Nou.

Suarez është i hapur për një ribashkim me ish- trajnerin e tij të Sevillas, Unai Emery dhe shpreson të gjejë stabilitet me ekipin e Premier Ligës./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 13, 2019 4:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403801
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . U KRY! Ylli i Barcelonës do të firmosë me Arsenalin U KRY! Ylli i Barcelonës do të firmosë me ArsenalinRating: 4.8