Home / SPORT / U lëndua në ‘El Clasico’, kjo është gjendja e Leo Messit

U lëndua në ‘El Clasico’, kjo është gjendja e Leo Messit

U lëndua në ‘El Clasico’, kjo është gjendja e Leo Messit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Dje në ‘El Clasico’, duket sikur Messi është lënduar.

Sigurisht se për tifozët dhe trajnerin ky ishte një shqetësim i madh, por Valverde ka treguar gjithçka për gjendjen e lojtarit, menjëherë pas ndeshjes.

Trajneri i skuadrës katalane ka bërë të ditur se argjentinasi është në gjendje të mirë dhe nuk duhet frikësuar për një lëndim.

“Messi është mirë. Ai ka pasur një ndeshje të madhe dhe më pëlqeu iniciativa e tij” ka thënë Valverde.
“Ai është i jashtëzakonshëm në një mënyrë, sepse sa herë ai ka topin, diçka e jashtëzakonshme ndodh” ka thënë tutje ai.

Ky është një lajm shumë i mirë për skuadrën katalane, pasi kjo është pika kyçe e sezonit dhe mungesa e Messit do të ishte humbje e madhe.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 3, 2019 9:30 am ne link https://kosovatoday.com/?p=435452
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . U lëndua në ‘El Clasico’, kjo është gjendja e Leo Messit U lëndua në ‘El Clasico’, kjo është gjendja e Leo MessitRating: 4.8