.
Tuesday , July 16 2019
Home / SPORT / Vazhdon të insistojë, Arsenali me ofertë të re për yllin e Crystal Palace

Vazhdon të insistojë, Arsenali me ofertë të re për yllin e Crystal Palace

Vazhdon të insistojë, Arsenali me ofertë të re për yllin e Crystal Palace

Arsenali po bëhet gati për një transferim të ri.

Arsenali vazhdon të insistojë për sulmuesin e Crystal Palace, Wilfired Zaha.

Reprezentuesi i Bregut të Fildishtë, po kërkohet nga Arsenli, si një nga përforcimet kryesore të tyre këtë afat kalimtar.

Oferta e parë prej 50 milionë euro e dërguar nga Arsenali është refuzuar menjëherë nga Crystal Palace.

Por, Arsenal tash kanë përgatitur një ofertë të re, duke ofruar tre lojtarë në këmbim të Ëilfried Zaha.

Bëhet fjalë për Elneny, Jenkinson dhe Chambers.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:53 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454981
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vazhdon të insistojë, Arsenali me ofertë të re për yllin e Crystal Palace Vazhdon të insistojë, Arsenali me ofertë të re për yllin e Crystal PalaceRating: 4.8