Home / SPORT / Ylli i madh gëzon Milanin: Dua të qëndrojë në San Siro

Ylli i madh gëzon Milanin: Dua të qëndrojë në San Siro

Ylli i madh gëzon Milanin: Dua të qëndrojë në San Siro

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Franck Kessie ka afirmuar angazhimin e tij ndaj Milanit, në mes të spekulimeve për një lëvizje në Chelsea.

Corriere dello Sport raportoi javën e kaluar se Milan po konsideronte shitjen e Kessie për të financuar një transferim të përhershëm nga Chelsea për Tiemoue Bakayoko, por mesfushori i Ivorian e bëri të qartë se ai nuk po kërkonte të largohej.

“Unë kam pesë vjet në kontratën time dhe jam këtu”, i tha ai Sport Mediaset, përcjell ORAinfo.

“Ne kemi një trajner të shkëlqyer që po bën mirë dhe jemi të gjithë me të. Ndihem mirë dhe dua të vazhdoj të ëndërroj të marr Milani përsëri në Ligën e Kampionëve”.

Si shpreson se Milani sivjet do të renditet në top katërshe që i siguron një vend në Ligën e Kampionëve. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 9:21 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424509
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ylli i madh gëzon Milanin: Dua të qëndrojë në San Siro Ylli i madh gëzon Milanin: Dua të qëndrojë në San SiroRating: 4.8