Home / SPORT / Zbulohet: Arma sekrete e Milanit për të nënshkruar me yllin e madh

Zbulohet: Arma sekrete e Milanit për të nënshkruar me yllin e madh

Zbulohet: Arma sekrete e Milanit për të nënshkruar me yllin e madh

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Hirving Lozano është pa dyshim një ylli i ri i ri. 23-vjeçari aktualisht luan për skuadrën holandeze PSV Eindhoven, por ka qenë një objektiv i klubeve më të njohura që nga shfaqjet e tij mbresëlënëse në Kupën e Botës 2018 në Rusi.

Ai ra në sy në fitoren e Meksikës ndaj Gjermanisë në ndeshjen e tyre të hapjes.

Lozano ishte i lidhur në verë me lëvizjet në Barcelonë, Real Madrid, Manchester United dhe Arsenal; si dhe Juventusit dhe Napoli.

Napoli ende mbetet në ndjekje për Lozano, por vëmendja ka ndërruar në dukje te Milan, Inter dhe AS Roma si konkurrentët e tyre kryesor.

Milani ka një avantazh në kuptimin e marrëdhënies së mirë ndërmjet agjentit të Leonardo dhe Lozano, Mino Raiola.

Pavarësisht nga kjo, megjithatë, Aurelio De Laurentiis duket se ka synuar të kalojë Lozano në Napoli për trajnerin e karrierës Carlo Ancelotti. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 8:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424496
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Zbulohet: Arma sekrete e Milanit për të nënshkruar me yllin e madh Zbulohet: Arma sekrete e Milanit për të nënshkruar me yllin e madhRating: 4.8