Home / SPORT / Zidane i bën presion Perezit, e do këtë lojtar te Reali

Zidane i bën presion Perezit, e do këtë lojtar te Reali

Zidane i bën presion Perezit, e do këtë lojtar te Reali

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Zinedine Zidane, ka kërkuar që Real Madridi të bëjë gjithçka për të transferuar mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba këtë verë, raporton Marca.

Ylli i Francës ka qenë prej kohësh i lidhur me një lëvizje në Santiago Bernabeu, përcjell ORAinfo.

Një përpjekje e rindërtimit e skuadrës spanjolle tani mund të shohë emra të mëdhenj , me Pogba të përgatitur për të marrë një ulje pagash për t’u bashkuar me Luka Joviç dhe Eden Hazard në Blancos të ri./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 9:43 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451303
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Zidane i bën presion Perezit, e do këtë lojtar te Reali Zidane i bën presion Perezit, e do këtë lojtar te RealiRating: 4.8