Home / TECH / Microsoft po punon në një tablet të palosshëm (Video)

Microsoft po punon në një tablet të palosshëm (Video)

Microsoft po punon në një tablet të palosshëm (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Tableti Courier që u prezantua para dhjetë vitesh si koncept, nuk është prezantuar kurrë, mirëpo Microsoft është duke punuar në një pajisje të re, të ngjashme me të.

Ky është një tablet i palosshëm me dy ekrane, që mbyllet si një fletore shënimesh, teksa kur hapet ka dy ekrane të ndara, transmeton Telegrafi.

Sistemi që do të shfrytëzojë do të jetë i njëjtë me pajisjet tjera Surface nga i njëjti prodhues, derisa emri që po përdor momentalisht është Centaurus.

Në pamjet që janë shpërndarë, shihet lehtësia me të cilën mund të përdoret ky tablet, që ka dy ekrane afër dhe mund të ndihmohet nga të dyja për proceset e punës. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 10, 2019 9:06 am ne link https://kosovatoday.com/?p=450661
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Microsoft po punon në një tablet të palosshëm (Video) Microsoft po punon në një tablet të palosshëm (Video)Rating: 4.8