Si do të jetë moti në ditën e parë të marsit?

Në vendin tonë po vazhdojë të mbajë mot i ndryshueshëm. Dita e parë e marsit do…

Mbrojtja nga koronavirusi, Kosova ndalon importin e mallrave nga Kina

Kosova po merr masa për mbrojtjen nga koronavirusi. Ndonëse në Kosovë nuk është konfirmuar ende asnjë…

Lola rregullohet dhe vishet në fustan plot me xixa, Dauti do të ‘shkrihet’

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun. Ajo ëstë gruaja e politikanit të…

Publikohen fotografitë nga mbledhja e sotme e qeverisë në Prevallë

Pamje nga mbledhja e sotme e Qeverisë në Prevallë. Qeveria e Kosovës ka mbajtur sot një…

Edona del me ‘shokun e ngushtë’, ja kush është ai

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë e dashur kosovarë Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e…

VV ‘godet’ Shpend Ahmetin: I realizoi 18 premtime nga 100 sa i bëri

VV me kritika ndaj Shpend Ahmetit. Ankesa e kritika në adresë të kryetarit të Prishtinës, sot…

Pse u pushkatua inxhinieri që hapi laboratorin e parë kimik në Shqipëri

Veç gruas franceze, Odette, Niko Lezo solli nga Tuluza edhe shumë njohuri, që nisi t’i vinte…

E pazakontë/ Burri shekullor martohet me një 20 vjeçare (FOTO)

Një burrë që besohet të jetë të paktën 100 vjeç është martuar me një nuse 20…